Yayıncılıkta Ses Teknolojisi ve Mikrofonlar - Cihan Işıkhan - Görünmez Adam Yayıncılık - Elektrik - Elektronik Mühendisliği - 25,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Yayıncılıkta Ses Teknolojisi ve Mikrofonlar


Yayıncılık dendiğinde çoğu kişinin ilk aklına gelen yalnızca görüntü yayınıdır. Ama radyo yayıncılığını asla ikinci plana atmamak, görüntülü yapımlarda ise görüntünün ses ile tamamlandığını unutmamak gerekir. Cihan Işıkhan da işte bu kitabında, yayıncılıkta büyük önem taşıyan sese ve onun çevresinde oluşan bilimler ile teknolojilere yayın uygulamaları çerçevesinde ışık tutuyor. Kitap, yayıncılığı hedefleyen genç iletişimcilerin en çok merak ettikleri konulara açıklamalar getirmeye yönelmekle birlikte, profesyonel yayıncılık ortamlarındaki güncel uygulamalardan yansıyan püf noktaları da okura açarak, ses teknolojisini uygulamalarında kullanılacak herkes için kılavuz olma niteliği kazanıyor.
(Tanıtım Bülteninden)

Evekitap > Akademik > Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.