Uygulanmış Elektronik Devreler - Kolektif - Bilim Teknik Yayınevi - Elektrik - Elektronik Mühendisliği - 5,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Uygulanmış Elektronik Devreler

Son zamanlarda halk arasında gözle görünür şekilde elektronik devrelere ilginin arttığı bir gerçektir. Çoğu kimse yabancı dilde yayınlanan elektronikle ilgili dergilerden yararlanıp devreler kurmaya çalışmakta, başarı derecesi ise bir miktar yabancı dili iyi bilip bilmemesine, bir miktarda elektronikte daha önce kazanmış olduğu tecrübeye bağlı kalmaktadır. Kendi dilimizde çıkmakta olan dergiler, çeviriye dayanmakta ve daha ziyade hobiciye hazır devreler sunmaktadır. Elektronik devreler konusunda yayınlanmış birkaç kitap ise kendi içinde verilmiş olan elektronik devrelerin çalışma ilkelerini açıklamaktan uzak bulunmaktadır.

Elektronik devreler konusunda yukarıda anlatılan durumu göz önüne alarak Anadolu Üniversitesi, Mühendislik-Mimarlık Fakültesi, Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim elemanları olarak teknisyen seviyesinde herkesin ilgilenebileceği ilk "Uygulanmış Elektronik Devreler I" derleme kitabımızı hazırlamaya gayret ettik. Seçtiğimiz konuların sunuluşu açısından Marcus'un elektronik devrelerle ilgili kitaplarındaki sunuş biçiminden uzak kalmaya çalıştık. Elektronik devrelerin çizilmiş şekillerinden çok, çalışma ilkeleri üzerinde durduk.
(Tanıtım Yazısından)
Evekitap > Akademik > Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.