Tıkanmak Ya Da Tık Almak - Aytaç Mestçi - Bamm Yayınevi - Yeni Ekonomi (E-Ticaret) - 18,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Tıkanmak Ya Da Tık Almak

Microsoft´un genel başkanı Bill Gates, Reklamcılığın geleceği internettir diyor.

Siz ne diyorsunuz?

İnternet reklamcılığını öğrenmek için daha zamanınız olduğunu düşünüyorsanız veya hala interneti alternatif mecra sanıyorsanız, bu kitap sizi daldığınız rüyandan uyandırabilir. Öte yandan internat reklamcılığının bugün dünyada kullanılan tüm standart reklam türlerini, fiyatlandırma biçimlerini ve kullanım araçlarını, bunların nasıl verimli kullanılacağını ve kontrol edileceğini bilmek istiyorsanız, aradığınız kaynağı buldunuz.

Ülkemizde internet reklamcılığının, geleneksel kitlesel mecra reklamcılığına göre ucuz olması yüzünden büyük reklamcıların dişinin kovuğunu doldurmayacak kadar küçük komisyonlar kazandırması, bazılarının internet reklam yatırımlarını hala dostlar e-alışverişte görsün düzeyinde tutuyorsa da, başını kumdan çıkaranlar bugün pazarlama bütçelerinin gittikçe daha fazlasını internete kaydırıyorlar. İnternet, Türkiye´de de, dünyada da açık ara en hızlı büyüyen reklam macerası olarak diğer mecralardan pay çalmaya devam ediyor.

İnternet reklamcılığnda kullanılan İnterstitials, push, intermercials, impression, site stickiness, click-through rate, cost-per-action, pay-per-lead, content integration, search optimization ve daha bir çok terim bu kitala kabus olmaktan çıkıyor, kazanca dönüşüyor...
(Tanıtım Bülteninden)
Evekitap > Ekonomi - Emek - İş Dünyası > Yeni Ekonomi (E-Ticaret)
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.