Siyah İnci - Tarot Kitap + 78 Kart - Kolektif - Yöntem Yayınevi - Gizem - Parapsikoloji - Büyü - Ezoterizm - Spritüalizm - 29,90 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Siyah İnci - Tarot Kitap + 78 Kart


Tarot'un tarihçesi, kartların anlamları gibi bugün gizemini hala korumaktadır. İnsanlık, tarihin her döneminde geleceği öğrenmek için çeşitli yöntemler geliştirilmiştir. Tarot yüzyıllardır kullanılan en eski ve başarılı kehanet yöntemlerinden biridir. Tarot'tan doğru cevapları alabilmenin en önemli adımı kartların anlamlarına inanmaktır. Tarot, aslında içimizde saklanan gizli bir bilgiyi yeniden gün yüzüne çıkaran bir araç gibidir. Geçmişi ve geleceği hiç birimiz değiştiremeyiz. Ancak Tarot kartları doğru anlaşıldığında bize geçmişi okur, gelecekteki ihtimalleri haber verir ve bugüne ait olan sorunları, verdiği işaretlerle çözmemizde yardımcı olur. Böylelikle merak ettiğimiz sorulara cevap bulabilir ve yönümüzü çizebiliriz. Unutmayın ki başarınız Tarot kartlarınıza olan inancınızla paralel artacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)

Evekitap > Genel Konular > Gizem - Parapsikoloji - Büyü - Ezoterizm - Spritüalizm
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.