Ödeme İşlemleri - Evekitap
Giriş
Sepetim

Ödeme İşlemleri

Faturalama ve İrsaliye İşlemi Nasıl Oluyor?

www.evekitap.com adresinden yapmış olduğunuz alışverişleriniz, mevcut T.C. kanunlarının gerektirdiği şekilde irsaliye ve fatura ile teslim edilmektedir. Ancak hediye gönderimi durumunda hediye alıcısına sadece fiyat belirtmeyen bir irsaliye ile birlikte gönderim yapılacak ve fatura sizin belirteceğiniz fatura adresine gönderilecektir. Alışverişiniz sırasında sistemimizde gördüğünüz tüm fiyatlara KDV dahildir.

Eğer vergi numaranız varsa ve faturanızın şirketiniz adına düzenlenmesini istiyorsanız, vergi dairesi, vergi numarası ve ünvan bilgilerinizi mutlaka giriniz.

Siparişimi Verdiğimde Kredi Kartıma Hemen İşleniyor mu ?

Kredi Kartı ile Online ödeme seçeneğini şeçtiğiniz taktirde kredi kartınız gerçek zamanlı olarak işleme konulur. www.evekitap.com online sistemi tarafından sadece kredi kartınızdan provizyon alınabilmesi için gerekli bilgiler otomatik olarak bankaya iletilir ve provizyon alınır.

Internet Üzerinde Kredi Kartıyla Sipariş Vermek Güvenli mi ?

Evet. www.evekitap.com SSL kripto teknolojisi ile çalışan güvenli bir server kullanır.  Kredi kart numaranızın tamamı veya diğer ilgili bilgiler evekitap.com tarafından görülmemektedir. Kredi kartıyla sipariş verdiğiniz zaman bu bilgi doğrudan SSL kripto teknolojisini kullanan server tarafından bankaya aktarılmaktadır. Server'imiz banka ile doğrudan iletişim kuracak şekildedir ve günümüzde en güvenli veri transferinde kullanılan SET Protokolü uygulanır.

KDV Ödeyecek miyim ?

Online mağazamızda bulunan tüm ürünlerimiz KDV oranı eklenerek satışa sunulmaktadır.


Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.