Arkadaşını Davet Et Kitap Seti Kazan! - Evekitap
Giriş
Sepetim

Arkadaşını Davet Et Kitap Seti Kazan!

Kazananlar:

1- BETÜL KONYALI
2- FEYZA AYGEN
3- PINAR BORAN

Kazananların destek@evekitap.com adresine açık adres bilgileri ve telefon bilgilerini göndermeleri rica olunur.

 

Ödüller


En Fazla Arkadaşını Davet Eden Birinci Kişiye

İskender - Elif Şafak
Can Boğazdan Çıkar - Mehmet Ali Bulut
Aşkın Gözyaşları Set - Sinan Yağmur
Şahane Hatalar - Heather McElhatton
Nutuk - Mustafa Kemal Atatürk
 
En Fazla Arkadaşını Davet Eden İkinci Kişiye 
İskender - Elif Şafak
Şahane Hatalar - Heather McElhatton
 
En Fazla Arkadaşını Davet Eden Üçüncü Kişiye 
İskender - Elif Şafak
 
 
Kurallar
 1. Yarışma Evekitap.com üyelerine özeldir ve 31 Mart 2012 23:59'da sonlanacaktır. Yarışma evekitap.com kullanıcısının arkadaşlarını siteye davet etmesi ve davet edilen kişinin Evekitap.com'a üye olması aşamalarından oluşur. Dikkat edilmesi gereken husus gönderilen yarışmada davetiye sayısına değil siteye üye olması sağlanan kişi sayısı sıralamayı belirleyecektir.

  Örnek:
  Ayşe Suzan - 128 kişiye davetiye göndermiş 9 kişi kayıt olmuş.
  Nezahat İşsever  - 23 kişiye davetiye göndermiş 11 kişi kayıt olmuş.

  Bu durumda Nezahat İşsever yarışmayı kazanacaktır. Bu sebeple gönderilen davetiyelerin sonucunu takip etmekte, arkadaşlara ulaşıp üye olmalarını sağlamakta fayda olacaktır.
   
 2. Yarışmacılar arkadaşlarını diledikleri şekilde davet edebilirler. Evekitap.com yazılımı http://www.evekitap.com/Invite.aspx adresinden üç farklı yöntem ile davet gönderilmesini sağlar. Gmail hesabı olanlar gmail kullanıcı adı ve şifrelerini girip adres defterlerindeki kişilerden dilediklerini seçip kolayca davetiye yollayabilirler. Yine mail adresi bilinen kişilere evekitap.com üzerinden davetiye gönderilebilir. Son olarak ise evekitap.com kullanıcısına özel olarak üretilen URL kopyalanarak dilendiği mecrada link verilip kayıt olması sağlanabilir. Tüm yöntemlerde davet edilene bir kayıt sayfası linki gider, bu sayfadan kayıt olan kullanıcı ile birlikte davet eden kullanıcı bilgisi de alınır. Yine http://www.evekitap.com/Invite.aspx adresinden davet eden kaç kişiyi takip ettiği ve kaç kişinin bu daveti kabul ettiği bilgisini görüntüleyebilir.
   
 3. Davet ve kayıt işlemlerinde herhangi bir şekilde hile yaptığı belirlenen kullanıcılar ve davet ettikleri hesaplar silinir. Bu hesaplar yarışmadan diskalifiye olmuş kabul edilir.

 

Yarışmaya katılan tüm kitapseverlere başarılar diliyoruz.


Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.