Ölüme Beş Kala Aşk - Karen Magill - Arvo Yayınları - Aşk Roman ve Öyküleri - 9,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Ölüme Beş Kala Aşk

Bu dünyada, belki de çok uzakta bir yerde size ait bir şeyler var ve yaşamak için sizin onu bulmanız gerekiyor. Ne yapardınız?

Laura, Vancouver'daki bir sokakta karşıdan karşıya geçerken bir kaza geçirir.

Aynı saniyelerde Toronto'da, Julian'a da bir araba çarpar. Ruhları gökyüzüne yükselirken birbirleriyle karşılaşırlar. Bu iki kişi ölüm ile yaşam arasındaki çizgide beden dışı bir deneyim yaşarlar. Bir süre sonra ayrılıp kendi bedenlerine geri dönerler; fakat ikisi de birbirlerinin ruhlarından birer parça alırlar. Aynı
anda, farklı yerlerde yaşanan bu kazalar iki insan için yeni bir başlangıcın temelini oluşturur. Artık Julian'nın gerçek hayatta tek bir amacı vardır, o da ruhundan bir parça alan Laura'ya ulaşmak.

Ama nasıl?

Bu dünyada ruh eşini bulamayanlara, başka bir dünyada, belki de hiç beklemedikleri bir zamanda aşkı yaşama umudu veren, sıra dışı bir kurgu!

Oldukça yaratıcı ve özgün bir aşk hikâyesinin sürükleyici kurgusunu okumak istiyorsanız Karen Magill bu kitabı sizin için yazmış demektir.
(Tanıtım Bülteninden)
Evekitap > Edebiyat > Aşk Roman ve Öyküleri
20,00 TL
Muhafazakar Aşk
25,00 20,00 TL
%20
Bir Avuç Aşk
20,00 TL
Sevgi Denizi
14,00 11,90 TL
%15
Max Tivoli'nin İtirafları

Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.