Öğretmen Adayları İçin KPSS Eğitim Bilimleri - Kolektif - Arın Yayınları - Sınavlara Hazırlık Kitapları - 30,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Öğretmen Adayları İçin KPSS Eğitim Bilimleri

Konu Anlatımlı Üniteler / Çoktan Seçmeli Sorular ve Cevaplar

Ünite Sonu Değerlendirme Testleri

Seviye Belirleyici Deneme Sınavları

2006 KPSS Eğitim Bilimleri Soru ve Cevapları

Yaşamımızın tümü, bilgi, beceri ve yeterliliklerimizi sınadığımız bir sınav olarak algılanabiir. Kamu Personeli Seçme Sınavı ise bu bütünlüğün içinde önemli bir köşe taşı olarak değerlendirilebilir. Bu ve benzeri sınavlarda üst düzeyde başarı, sistematik bir çabanın titizlikle seçilmiş, doğru kaynaklarla çalışmanın bir ürünüdür. Yazarların tümü size titizlikle hazırlanmış doğru bir kaynak sunmak amacıyla kendi bilgi ve birikimlerini yoğun bir çabayla bu kitaba yansıttılar. Ellerine, yüreklerine sağlık.

Kamu Personeli Seçme Sınavı ile ilgili pek çok yayının bu sınava hazırlananlar için hiç kuşkusuz kendilerince özgü bir katkı sağladığı söylenebilir. Bu kitabın diğerlerinden farkı, sizin bilgi, beceri ve birikimlerinizi geliştirmenin ötesinde heyecanınızı ve kaygılarınızı azaltacak bir sistematikle desenlenmiş olmasıdır. Bu anlamda kitabın sistematiğine uygun olarak gerçekleştireceğiniz çaba sınavdaki başarınızın büyük ölçüde garantisi olacaktır.
(Önsöz'den)
Evekitap > Eğitim > Sınavlara Hazırlık Kitapları
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.