MYS Mesleki Yeterlilik Sınavı Soru Bankası Üst Düzey Yönetici (ÜDY) Orta Düzey Yönetici (ODY) Sürücü (SRC) - Kolektif - Beta Yayınevi - Sınav - Sözlük Kitapları - Meslek Sınavları - 38,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

MYS Mesleki Yeterlilik Sınavı Soru Bankası Üst Düzey Yönetici (ÜDY) Orta Düzey Yönetici (ODY) Sürücü (SRC)

41 Konu Testi
30 Deneme Sınavı
5000'den Fazla Soru

Yurt İçi ve Uluslararası Karayolu Taşımacılığı
Eşya
Kargo
Yolcu

Karayolu Taşıma Kanunu ve ilgili yönetmeliklerinin yürürlüğe girmesiyle birlikte Mesleki Yeterlilik Belgesi kavramı ve Mesleki yeterlilik Sınavı (MYS) sektörün gündemine oturmuştur. Karayolu Taşımacılık Faaliyetleri Mesleki Yeterlilik Eğitimi Yönetmeliği, Uygulama Talimatı ve Müfredat Programı ile sınav konularına odaklı bir Soru Bankası oluşturulmuştur.

Kitap, alanında uzman öğretim üyeleri ve sektör porfesyonelleri tarafından hazırlanmış olup,

ÜDY - Üst Düzey Yönetici
ODY - Orta Düzey Yönetici
SRC - Sürücü Mesleki Yeterlilik Belgesi
türleri için özel olarak hazırlanmıştır.

Karayolu taşımacılığı alanında bir ilk olan bu eserin büyük bir fayda yaratacağına inanıyor kamu ve özel sektörün açacağı tüm sınavlarda herkese başarılar diliyoruz.

Ayrıca Mesleki Yeterlilik Sınavı ile ilgili gelişmeleri - sektörel bilgileri ve kişisel gelişim için kapmsamlı bilgileri www.meslekiyeterlilik.com internet web sitesinden edinebilirsiniz.
(Arka Kapak)
Evekitap > Akademik > Meslek Sınavları
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.