KPSS Ekonometri (Kılavuz Kitap) - Aziz Kutlar - Arın Yayınları - Sınavlara Hazırlık Kitapları - 23,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

KPSS Ekonometri (Kılavuz Kitap)

-Konu Anlatımlı
-Örnek Soru Çözümlü
-Çoktan Seçmeli Sorular ve Cevaplar
-2006 KPSS Ekonometri Soru ve Cevapları

Elinizdeki bu kitap, son yıllarda kamu kurumlarına yerleşmek için girilmesi zorunlu olan KPSS sınavlarında sorulan Ekonometri içerikli soru ve cevaplara yönelik bir çalışma olarak hazırlanmıştır. Çalışmada önce konular kısaca anlatılmış ve zorunlu metinlere yer verilmiştir. Daha sonra konu ile ilgili açıklamalı bol örnekler bulunmaktadır. Her konunun sonunda KPSS ve diğer kamu sınavlarında sorulan ekonometri sorularının formatına uygun olarak çoktan seçmeli soru ve cevaplara yer verilmiştir. KPSS 2006 yılına ait ekonometri soru ve cevaplarını ilgili bölümlerin sonunda bulacaksınız.

Ayrıca bu çalışma ekonometri - istatistik ihtiva eden bir dizi kamu sınavlarına yönelik çalışmalar dizisinin ilkidir. Önümüzdeki günlerde soru bankası ve bütün konuları içeren birkaç ciltlik seri kitabın okuyucunun istifadesine sunulması tasarlanmaktadır. Okuyucunun ilgi ve alaksını, eksikliklerimizi bize hatırlatma babında babında yardımlarını esirgemeyeceğini umuyoruz.
(Önsöz'den)
Evekitap > Eğitim > Sınavlara Hazırlık Kitapları
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.