KPSS-A Grubu ve Kariyer Meslek Sınavlarına Yönelik Maliye - İktisat - İşletme - Muhasebe - Kolektif - Arın Yayınları - Sınavlara Hazırlık Kitapları - 29,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

KPSS-A Grubu ve Kariyer Meslek Sınavlarına Yönelik Maliye - İktisat - İşletme - Muhasebe

-Adli Yargı Hakimliği
-İdari Yargı Hakimliği
-Kaymakamlık
-Müfettişlik
-Uzmanlık
-Kontrolörlük
-Denetçilik
-Meslek Yüksek Okulu
-Türkiye Orta Doğu Amme İdaresi Enstitüsü (TODAİE)
-Lisans
-Yüksek Lisans
-Araştırma Görevliliği ve Benzeri Sınavlara Yönelik

Konu Anlatımlı ve Çoktan Seçmeli Testler

Elinizdeki KPSS A Grubu ve Kariyer Meslek Sınavlarına Yönelik Kitabın en temel özelliği her birisi kendi alanında Türkiye'de çeşitli Üniversitelerde uzun yıllardan beri dersler veren ve kendilerine ait daha önceden yayınlanmış ders kitapları da bulunan öğretim üyeleri tarafından yazılmış olmasıdır. KPSS A Grubu sınavının içeriğini oluşturan bu kitap'da Kamu Maliyesi ve Vergi Hukuku, İktisat, İşletme, Muhasebe Bölümleri yer almaktadır. Bu bölümlerde önce alanla ilgili temel bilgilere yer verilmiş, ardından her bölüm için çoktan seçmeli test soruları ile konuların daha iyi anlaşabilmesi siz değerli öğrenci arkadaşlara sunulmuştur. Hem metin bölümleri ve hem de hazırlanan sorular titiz bir çalışmanın ürünüdür.
(Önsöz'den)
Evekitap > Eğitim > Sınavlara Hazırlık Kitapları
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.