KPSS-A Grubu ve Kariyer Meslek Sınavlarına Yönelik Hukuk - Kolektif - Arın Yayınları - Sınavlara Hazırlık Kitapları - 40,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

KPSS-A Grubu ve Kariyer Meslek Sınavlarına Yönelik Hukuk

-Adli Yargı Hakimliği
-İdari Yargı Hakimliği
-Kaymakamlık
-Müfettişlik
-Uzmanlık
-Kontrolörlük
-Denetçilik
-Meslek Yüksek Okulu
-Türkiye ve Orta Doğu Amme
-İdaresi Enstitüsü (TODAİE)
-Lisans
-Araştırma Görevliliği ve Benzeri Sınavlara Yönelik

-Anayasa Hukuku
-İdare ve İdari Yargı Hukuku
-Ceza Genel ve Özel Hukuku
--Medeni ve Borçlar Hukuku
-Ticaret Hukuku
-İcra ve İflas Hukuku

Büyük emekler harcayarak kazanmış olduğunuz üniversitelerinizi bitirdikten sonra mezun olduğunuz alanda kariyerli bir meslek sahibi olmak istemenizden daha doğal bir arzu yoktur. Bu amaca ulaşmak için önünüzde son bir engel kaldığını biliyorsunuz. Bu engel idealinizde olan mesleği size getirecek olan merkezi sınavlardır. Bu engeli de aştıktan sonra arzu ettiğiniz kariyerli bir mesleğin sahibi olmanız mümkündür. Bizler de bu idealinize ulaşmanız yolunda sizlerin emeklerine katkıda bulunmak ve sizi desteklemek adına bu kitabı hizmetinize sunmaktayız. Bu kitap, içindeki her bölümü o alanda uzman akademisyenler tarafından hazırlanan ve merkezi sınavlarda sorulan soruların kapsamı ve içeriklerine göre konuları belirlenen bir kitaptır.
(Önsöz'den)
Evekitap > Eğitim > Sınavlara Hazırlık Kitapları
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.