Kod Adı Köroğlu - Erkan Acar - Ufuk Yayınları - Araştırma - İnceleme - 16,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Kod Adı Köroğlu


MİT'in kozmik operasyonları ile gündeme gelen gizemli adamı Kaşif Kozinoğlu Kara Harp Okulu'ndan 1976 yılında mezun olarak, Özel Harp Dairesi'nde göreve başladı. Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesinde oluşturulan özel hareket polislerine eğitim verdi. Bu eğitimlerde daha sonra isimleri Susurluk Süreci'nde Türkiye'nin gündemine gelecek birçok özel harekatçı polisle tanıştı.

Özel Harp Dairesi'nden 1996 yılında istifa ederek MİT'e geçen Kozinoğlu, uzun süre Afganistan ve Özbekistan bölgesinde görev yaptı.

MİT'te çalıştığı dönemde ismi çeşitli şekillerde hep Türkiye'nin gündeminde oldu. Ama o hep gizemini korudu. Bu gizemli hali onunla ilgili söylentileri efsaneye dönüştürdü.

Ergenekon Sürecinde ise eski bir Aydınlıkçı olan Soner Yalçın'a ait Oda Tv isimli internet sitesine bilgi ve belge sızdırmakla gündeme geldi. Bu nedenle tutuklandı. Yargılanmasına haftalar kala cezaevinde geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etti. Öldü mü? Öldürüldü mü? Bu soru hala gizemini koruyor.

Erkan Acar bu kitabıyla Kaşif Kozinoğlu'nun sırlarla dolu dünyasına bir pencere açıyor. Kitabı okudukça şaşıracak ve Türkiye gerçekleriyle karşılaşarak olayların gerçekteki arka planını kavrayacaksınız.
(Tanıtım Bülteninden)

Evekitap > Politika > Araştırma - İnceleme
25,00 TL
Bulut Falı
12,50 10,00 TL
%20
Yeşil
18,00 15,30 TL
%15
Obama Sendromu

Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.