Kısa Kes - Leigh Russell - Arvo Yayınları - Macera - Aksiyon - 18,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim
Masumiyetini yitirmiş bir adam, vahşi cinayetler işleyen bir katil... Kimliğini saklayabilen usta bir oyuncu ve her an, her yerde sizinle birlikte.

Gölgeler içinde kaybolmuş bir dedektif, kontrolden çıkmış yaşamlar... İçeriğini, gerçeğe daha yakın hale getiren psikolojik etkisi ile bütünlük sağlayan bir anlatı. Kısa ve öz bölümleri ile birlikte insanı sürükleyen ve buna ek olarak ince detaylara önem veren, dikkatli okuyucunun elinden düşüremeyeceği, heyecan verici bir roman...

Dedektif Geraldine Steel, kendini, bir anda katille birlikte oynadığı bir saklambaç oyununun içinde bulur. Katili bulmada kanıtların akılcı yöntemlerin yetersiz kaldığı yerde, dedektifin ince zekâsı ile birlikte, özellikle iç güdüsel yeteneği ön plana çıkar. Zamanla yarışmak ve katili yakalamak tek amaçtır.

Karşımızdaki insanların gerçek yüzlerinin, aslında gördüğümüzden farklı olduğunu hatırlatan bir roman.

"Kısa Kes" şık, birinci kalite bir suç romanı; psikolojik davranışların ve sağlam polisiye prosedürünün kusursuz bir harmanı... Emin olun Dedektif Geraldine Steel'i çok seveceksiniz."
-Jeffery Deaver-

"Russell, bir taraftan hayran kazanacağından emin olan, duygu yüklü ve sevecen bir kadın kahraman geliştirirken, diğer taraftan da küçük bir İngiliz topluluğunun dikkatli ve entrikalarla dolu bir portresini ortaya koymaktadır."
-Publisher's Weekly-

"Tek kelimeyle mükemmel! Leigh Russell'ın bu romanı nefesinizi kesecek."
-eurocrime.co.uk-

"Tam isabet! Muhteşem, usta işi, mükemmel bir gerilim."
-Watford Observer-
(Tanıtım Bülteninden)
Evekitap > Edebiyat > Macera - Aksiyon
9,00 7,65 TL
%15
Yok Yere...
19,00 15,20 TL
%20
Lanetliler Sirki
19,00 16,15 TL
%15
Ölümcül Hafta Sonu
10,00 8,50 TL
%15
Yakuza Cinayeti

Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.