Kamu Yönetimi Konu Anlatımlı ve Çoktan Seçmeli Testler - Kolektif - Arın Yayınları - Sınavlara Hazırlık Kitapları - 39,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Kamu Yönetimi Konu Anlatımlı ve Çoktan Seçmeli Testler

Konu Anlatımlı Çoktan Seçmeli Testler

-KPSS
-Kaymakamlık
-Müfettişlik
-Uzmanlık
-Kontrolörlük
-Denetçilik
-Meslek Yüksek Okulu
-Türkiye ve Orta Doğu Amme
-İdaresi Enstitüsü (TODAİE)
-Lisans
-Yüksek Lisans
-Araştırma Görevliliği ve Benzeri Sınavlara Yönelik


Kitapta KPSS'de Kamu Yönetimi Başlıklı bölümdeki test başlıkları olan Siyaset Bilimi, Anayasa Hukuku, Hukuk, Yönetim Bilimi, Türk İdare ve İdari Yargılama Hukuku, Kentleşme ve Çevre Sorunları, Sosyoloji ve Türk Siyasal Hayatı Bölümleri yer almaktadır. Bu bölümlerde alanla ilgili temel bilgilere yer verilmiş, ardından da her bölüm için 100'er sorudan müteşşekil bir test sınavı hazırlanmıştır. Hem metin bölümü ve hem de hazırlanan sorular titiz bir çalışmanın ürünüdür. Bu nedenle adaylara çok yararlı olacağı kanısını taşımaktayım.

Bu yönüyle bakıldığında Kitap bir çok kişiye hitap etmektedir. Hem lisans düzeyinde dersler için yardımcı bir kaynak olarak değerlidir. Hem okul sonrası yarışma sınavları için önemli bir kaynak düzeyindedir. Ve hem de içerdiği konular itibariyle güncel siyasi ve hukuki tartışmaları takip eden meraklı okuyucular için yararlı olacaktır.
(Önsöz'den)
Evekitap > Eğitim > Sınavlara Hazırlık Kitapları
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.