Hz. Muhammed'in (Sav) Hayatı - Mehmet Erol Kuloğlu - Tutku Yayınevi - Hz. Muhammed - 6,95 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Hz. Muhammed'in (Sav) Hayatı


Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (s.a.v.) Efendimiz'i anlatmak hepimizin kabul edeceği gibi bir kitaba ve hatta ansiklopedi ve külliyatlara bile sığmaz. Ancak, bir nebze de olsa, okyanusta bir damla kadar da olsa, O'nu anlatmak, tanıtmak, sevdirmek, bu yolda küçük de olsa bir adım atmak demektir.

Sevgili Peygamberimiz, insanları iyiye, doğruya, güzele yönlendirmiş ve onları hakka çağırmış, Allah'ın mesajını insanlığa duyurmuş ve iman ederek yararlı işler yapanları Allah'ın mükâfatıyla müjdelemiştir.

Sevgili Peygamberimiz, insanları Allah'ın buyruklarına uyma ve kötülüklerden sakınma konusunda uyarmış, bilmedikleri konularda aydınlatmıştır. Getirdiği ilkeler sayesinde inkâr ve cehaletin karanlığından insanları çıkarıp İslam'ın aydınlığıyla tanıştırmıştır. Bu nedenle onun hayatını öğrenmek önemlidir.

İnsanlığın bugün düştüğü vahim durumların çaresi, ilacı, perhizi, devası hep O'nun hayatında ve söylemlerinde yer almaktadır. Bizler, Efendimiz'i ne kadar çok tanıyabilirsek ve tanımadan bir adım daha öne geçip gerçekten O'nu anlayabilirsek, belki de bu hayatın sırrını da keşfetmiş olacağız; tüm dertlerimize derman bulacağız. Çünkü O'nun mesajı Allah mesajıdır. Tüm çareler de Allah mesajında saklıdır.
(Tanıtım Bülteninden)

Evekitap > İslam > Hz. Muhammed
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.