Hamilelikten 3 Yaşa Kadar Bebeğimi Büyütüyorum - Komisyon - Kaknüs Yayınları - Anne Baba Kitapları - 76,50 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Hamilelikten 3 Yaşa Kadar Bebeğimi Büyütüyorum


Hamilelik ve anne babalığın keyfini çıkarın.

-Hamilelik ve doğumdan başlayıp bebek ve çocuk bakımının ilk üç yılı ve ikinci bir çocuk sahibi olmakla ilgili içerdiği özel bölümlerle birlikte, modern birer anne baba olmak konusunda çok çeşitli konularda pratik tavsiyelerin yanı sıra ilginç veriler de sunar.

-Görsel açıdan oldukça çekici, pratik bölümlere ayrılmış sunumu sayesinde anne babalar için gerektiği zaman başvurabilecekleri - her zaman ilginç ya da faydalı bir şeyler bulabilecekleri - bir kaynak niteliğindedir.

-Hamilelikte yenilmesi gereken yiyeceklerden, emzirmenin püf noktalarına ve tuvalet eğitimine kadar anne babaların bebeklerini büyütürken kendilerine güvenlerini artıran pratik fikirler ve "yapılması gerekenler" listeleri ile zenginleştirilmiş kitabın metni, samimi ve açık bir dille kaleme alınmıştır.
(Tanıtım Bülteninden)

Evekitap > Aile > Anne Baba Kitapları
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.