Haçlı İrticanın Çocukları Ak Faşizm - Kaan Turhan - Togan Yayıncılık - Siyasi Partiler Üzerine - 20,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Haçlı İrticanın Çocukları Ak Faşizm

Amerikan neo-conlarının kurguladığı Türkiye'nin inşaası sürüyor. Siyasetin aşağılık hareketler dizisi haline dönüştüğü ortamda; öte yandan Türkiye etnik boğuşmalara hazırlanıyor. Amerikan ve İsrail emperyalist siyaseti tarafından nüfuz altına alınmış olunan Irak'taki, Suriye'deki, Türkiye'deki Kürt hareketi özerk bir yapılanmayla kuklalaştırılmış devlet projesiyle, birleştirilmeye çalışılıyor. Aydınları, Ergenekon operasyonuyla Silivri'ye hapsedilmiş Türkiye, geleceğini prangalarla bağlıyor. Yaşamda ve siyasette bağımsızlık duruşu törpülenerek hiçleştirilmiş ve kaynakları sömürgeleştirilmiş, halkı aydınsız bırakılarak, dizilerle uyuşturulan Türkiye, emperyalizm için en elverişli konumda dizginlenmiştir. Birileri yeniden "Birinci Meclis"i gündeme getirip, çıkarlarına alet edebiliyorsa; o zaman gerçekten "Birinci Meclis" koşullarını gündeme getirip, harekete geçmenin zamanı gelmiş demektir!

Fethullahçı istihbaratın çeşitli komplolarla, Türk aydını olan hapsedilen insanlarla; karanlık odakların "tetikçisi", "itirafçısı", "kalemşörü", "kuryesi" olanların ayrıştırılabilmesi için Türk Devleti'nin dibe vurması mı gerekmektedir? Hâlâ, korkusuz Cumhuriyet Savcısı varsa, hâlâ o görkemli Türk Bayrağı dalgalanıyorsa ve tek başına bağımsız araştırmacı yazar olarak dile getirdiklerimi "suç duyurusu" olarak kabul edip, işlem yapacak merciiler varsa, Ne Mutlu Türküm Diyene..!

Savaşmayanların, savaşanları yönetme beceriksizliği körelmedikçe, Türk ulusuna kalım hakkı yok! Ufkun ötesini gören yolculara açık çağrıdır bu kanla yazılan kitap, yolumuz açık olsun!

Emperyalizmin Taşeronu AKP Diktatoryasının: "Cemaat Ordusu"
TSK'ya Büyük Komplo: Halk Ordusundan Taşeron Orduya
Liberal Muhafazakâr Sentez Buyurdu: Kemalist Değil, Faşist Olacaksınız!
Graham Fuller Görev Dağıtıyor
Referandumunuz Hayırlı Olsun! Heybeliada'ya Göndereceğiniz Çocuğunuz Var Mı?
BND, Deniz Feneri ve AKP
Oslo'dan Lider Çıkarmak: MİT - AKP - PKK Üçgeninde Eriyen Türk Ulusu
Türkiye'de Ayaklanma Koşulları Oluşturulurken!
İkinci El AKP ve Misyonerleri
MİT Yoksa İstihbarat Peşmerge'den Sağlanır!
Hâlâ Anla(ya)mayanlar İçin: 'Köstebek' Emniyette
(Tanıtım Bülteninden)
Evekitap > Politika > Siyasi Partiler Üzerine
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.