Günahkar - Nathaniel Hawthorne - Arvo Yayınları - Kuzey Amerika - 16,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim
Büyük bir fedakarlığın, büyük bir mücadelenin içinde çırpınıp duran, bastırılmış, gizlice yaşanmış bir aşktı onunki. Öyle bir aşk ki, suç olarak onu göğsünde taşımış yıllarca.

Suçunun meyvesi olan kızıyla verdiği hayat mücadelesi, tüm dışlanmalar ve olumsuzluklara rağmen yılmamış yaşamaktan. Aşkı için, şerefi için, kızı içindi onun mücadelesi.

Sadece kıyafeti üzerinde değil, yüreğinde taşımıştı suçunun simgesi olan Kızıl Damga'yı; ama öyle bir sabırla, öyle bir olgunlukla ve öyle bir utançla taşımıştı ki onu, artık kimse ona utanç simgesi olarak değil de adına iffet, şeref, dürüstlük dedikleri olguların simgesi olarak bakıyordu.

Kötüyü iyiye, çirkini güzele, yanlışı doğruya çevirmenin ince ayrıntılarını bulabileceğiniz, her bir satırında işlenen suçu kabullenmenin ne büyük bir erdem olduğunu anlayabileceğiniz muhteşem bir eser.
(Tanıtım Bülteninden)
Evekitap > Edebiyat - Çeviri > Kuzey Amerika
25,00 20,00 TL
%20
Balayı
24,50 TL
Firar
13,00 TL
Dehşet Ülkesi
20,00 TL
B'nin Hikayesi

Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.