Fetal Ekokardiyografi - Lindsey D. Allan - Atlas Kitabevi Tıp Kitapları - Tıp Bilimleri - 81,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim
Fetal Ekokardiyografi kitabı, kadın-doğumda yapılan ultrason incelemelerinin hepsinde, fetal kalp taraması için yararlı olacak kapsamlı ve bol resimli bir kılavuzdur. Kitap, 30 yılı aşkın pratik tecrübesi olan, değerli bir pediatrik kardiyolog tarafından hazırlanmış olup, çocuk kardiyologları, kadın-doğum hekimleri, ultrason yapanlar veya fetal eko ile uğraşanlara yararlı olacak yüksek kaliteli ekokardiyografik resimleri gerekli yorumları ile birlikte içermektedir.

İlk bölümlerde temel ekokardiyografi görüntüleri ve standart kesitlerin nasıl elde edildiği, çok sayıda normal resimler ve normalden olası sapmalarla birlikte okuyucuya verilmektedir.

Sonraki bölümlerde fetal hayatta görülen hemen hemen tüm malformasyonların resimlerle gösterimi sunulmuştur. Sunulan her malformasyon, yaklaşık 4000 anormal fetal kalp içeren yazarların kişisel verileri tarafından desteklenmiştir. Ek bölümler ise fetal aritmiler ve erken fetal kalp taramasıdır.

Çok resimli olarak hazırlanmış ve pratik rehberlik bilgileri dolu olan, Fetal Ekokardiyografi kitabı, kadın-doğum taraması yapmakta olan herkes için paha biçilemez bir kaynaktır.
(Arka Kapak)
Evekitap > Bilim-Teknoloji-Mühendislik > Tıp Bilimleri
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.