Elektromagnetik Problemler ve Sayısal Yöntemler - Levent Sevgi - Birsen Yayınevi - Elektrik - Elektronik Mühendisliği - 10,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Elektromagnetik Problemler ve Sayısal Yöntemler

Elinizdeki bu kitabı yazmak düşüncesi çoktandır beynimin bir tarafında sık sık zamanı gelmedi mi diye sorgulayarak duruyordu. On yılı aşkın bir süredir elektromagnetik problemlerin bilgisayar ortamında çözümü ile ilgileniyorduk ve hemen her türlü karmaşık elektromagnetik problemle yoğun olarak boguşuyorduk. Geniş bir problem yelpazemiz vardı ve bunların bir kısmı ile kişisel olarak uğraşırken bir kısmı ile de grubumda birlikte çalıştığım genç araştırmacı arkadaşlarla ilgileniyorduk. Sonunda elimizde yazılmış makaleler, sunulmuş ulusal ve uluslararası bildiriler, teknik raporlar ve Y. Lisans ders notları, vb. yeterince belge birikmişti. Zaten bu çalışmalar boyunca hazırladığımız yazılar, hesaplama sonucu oluşturduğumuz tablolar ve çizdigimiz şekiller, hep belli bir düzendeydi. Baştan beri bir gün bunların topluca Türkçe bir kaynak olarak hazırlanması gerek düşüncesiyle hareket etmiştim.
(Tanıtım Bülteninden)

Evekitap > Akademik > Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.