Elektrik Tesislerinde Harmonikler (CD'li) - Recep Yumurtacı - Birsen Yayınevi - Elektrik - Elektronik Mühendisliği - 28,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Elektrik Tesislerinde Harmonikler (CD'li)

"Elektrik Tesislerinde Harmonikler" isimli kitabımız gün geçtikçe önemi hissedilir derecede artan ve "Güç Kalitesi" kriterlerinden biri olan "Harmonikler" ile ilgili detaylı bir çalışma, bilgi birikimi ve uygulama deneyimiyle hazırlanmıştır.

Harmonikler ile ilgili kapsamlı bir Türkçe kaynağın bulunmayışı ve bu konudaki gereksinim, kitabın hazırlanmasında önemli bir etken olmuştur. Bu konuda kitabın önemli bir boşluğu dolduracağına inanmaktayız. Kitaptaki konuların işlenişi ve örneklemeleri, tüm elektrik-elektronik mühendisleri, lisans öğrencileri ile lisansüstü öğrencilerine ve tüm teknik elemanlara hitap edecek düzeyde hazırlanmıştır. Kitapta konuların işlenişi ve örneklere ait çözümlerin meslek ile ilgili herkes tarafından anlaşılır bir biçimde olmasına özen gösterilmiştir.
(Önsöz'den)
Evekitap > Akademik > Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.