E-Ticaret - Serdar Canbaz - Paradigma Akademi Yayınları - Yeni Ekonomi (E-Ticaret) - 13,50 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim
Birinci bölümde, ekonominin değişen yönlerine dikkat çekilerek, bilgi çağı ve yeni ekonomi hakkında bilgiler verilmiştir.

İkinci bölümde, elektronik ticaret kavramı hakkında bilgilere yer verilerek yeni ortaya çıkan terimlere ve elektronik ticaret araçlarına değinilmiştir.

Üçüncü bölümde, elektronik ticaretin gelişmesinde önemli bir rol oynayan internet hakkında bilgilere yer verilerek; internetin dünyada ve Türkiye'deki gelişimi hakkındaki bilgilere değinilmiştir.

Dördüncü bölümde, işletmelerin elektronik ticaret yapabilmeleri için gerekli işlemler ile kaliteli bir web sitesine ilişkin bileşenlere yer verilmiştir.

Beşinci bölümde, elektronik ticaretin önemli bir sorunu olarak nitelendirilen güvenlik sorunu üzerinde durulmuştur.

Altıncı bölümde elektronik ticarete ilişkin muhasebe düzeninden bahsedilmiş ve örnek iş olgusu ile muhasebe kayıt örneklerine yer verilmiştir.

Altı bölümden oluşan bu kitap elektronik ticaret ile ilgili genel bilgi sahibi olmak isteyenler için bir başlangıç niteliğindedir.
(Tanıtım Bülteninden)
Evekitap > Ekonomi - Emek - İş Dünyası > Yeni Ekonomi (E-Ticaret)
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.