Dukan Diyeti'nde İstediğiniz Kadar Yiyebileceğiniz 100 Besin - Pierre Dukan - Pegasus - Beslenme-Diyet - 29,50 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Dukan Diyeti'nde İstediğiniz Kadar Yiyebileceğiniz 100 Besin


Dukan Diyeti, dört aşamalı benzersiz bir programdır.

İlk iki aşaması istenmeyen kilolardan kurtulmanızı, diğer iki aşaması da İdeal Kilo'nuzu hayatınız boyunca korumanızı hedefler.

Dukan Diyeti'nin her aşamasında bu kitaptaki besinleri özgürce kullanabilirsiniz. Zayıflamanıza yardımcı olacak, 72 protein kaynağı ve 28 sebzeden oluşan 100 besini hayatınız boyunca istediğiniz kadar yiyebileceksiniz. Dr. Dukan fazla kilolarla mücadele ederken yemek yeme zevkinden de mahrum kalmamanız adına her besin için ağzınıza layık yeni bir yemek tarifi de sunuyor.

Dukan Diyeti, otuz beş yıllık meslek hayatını insanların kalıcı bir şekilde kilo vermelerine adamış Fransız Tıp Doktoru Pierre Dukan tarafından hazırlanmıştır. Fransa'daki inanılmaz başarısının yanında 50'den fazla ülkede benimsenmiş ve 25 dile çevrilmiştir. Dünya çapındaki birçok uzmana göre obezite sorununa son verecek diyet kesinlikle Dukan Diyeti'dir.
(Tanıtım Bülteninden)

Evekitap > Sağlık > Beslenme-Diyet
24,00 19,20 TL
%20
Yaşasın Zayıflıyorum
12,00 9,60 TL
%20
Naturel Zayıflama

Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.