Doğal Sağlıklı Saç Bakımı Bitkisel Uygulamalar ve Harika Saçlar İçin Günlük Bakım - Mary Beth Janssen - Platform Yayınları - Popüler Tıp Kitapları - Şifalı Bitkiler - 12,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Doğal Sağlıklı Saç Bakımı Bitkisel Uygulamalar ve Harika Saçlar İçin Günlük Bakım

Hatırlanmayacak kadar eski zamanlardan beri insanlar saçlarının bakımı ve görünümüne atfettikleri anlamdan haberdardılar ve kıymetini de biliyorlardı. Bu saf haz ve ilgi veya kesin iticilik kaynağı gibi bizi derinden etkileyebilir. Tüm dünyada, ve özellikle Birleşik Devletlerde biz saçlarımızı kontrol etmek, kesmek, taramak, fırçalamak, şekillendirmek, boyamak, kıvırcık yapmak, düzleştirmek, spreylemek ve kendine has bir ifadesi olan bir saç modeli oluşturma çabası ile her yıl milyonlarca dolar para harcarız. Örneğin, bir güzellik yarışması finalistinin saç sitilinden beklentileri ile şirket yetkilisi bir bayanın beklentileri arasındaki farklılıkları bir düşünün. Saç kültürü tarihi sağ olsun ki, değişik saç stillerine çok farklı anlamlar yüklememiz gerektiğini bize öğretmiştir.
(Kitabın İçinden)
Evekitap > Sağlık > Popüler Tıp Kitapları - Şifalı Bitkiler
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.