CHP - Mesut İzgili - Karınca Yayınları - Siyasi Partiler Üzerine - 17,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Chp "yeni" oldu mu? Tüzük demokratikleşti mi? kitabı Kılıçdaroğlu döneminde Chp gerçekten kendini yenileyebildi mi, Baykal döneminden farklı neler yapılabildi, kurultay- larda verilen sözler yerine getirilebildi mi, 12 Haziran 2011 Genel Seçimlerinde bekleneni neden yakalayamadı, gibi sorulara yanıt ararken iç ve dış siyasetin genel akışına da ayna tutmaktadır. Ayrıca Demokratik Tüzük Kurultayı'nda son şeklini alan Tüzükün gerçekten demokratik bir öze sahip olup olmadığını değerlendiren yazar Türkiye'de ilk kez bu tüzük değerlendirmesiyle ve farklı bir yöntemle parti içi demokrasi konusuna eğiliyor, eleştiriyor, öneriler sunuyor ve daha demokratik tüzük için okuyucuları da katkı sunmaya çağırıyor.

Genel seçimlerde ve özellikle önümüzdeki yerel seçimlerde başarılı olmak için örgütün sesine kulak verilmesi ve adayların büyük oranda Önseçimle belirlenmesi gerektiğini önemle vur- guluyor.
(Tanıtım Bülteninden)

Evekitap > Politika > Siyasi Partiler Üzerine
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.