Arsen Lüpen Bütün Maceraları 7 Saat Sekizi Çaldı - Maurice Leblanc - Güncel Yayıncılık - Aşk Roman ve Öyküleri - 11,25 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Arsen Lüpen Bütün Maceraları 7 Saat Sekizi Çaldı

Kusursuz bir centilmen, asil bir prens ve gözükara bir maceraperest olarak girdiği her kılığın hakkını layıkıyla veren Arsen Lüpen, güzel bir kadını elde etmek için tüm maharetini de ortaya koymaktan çekinmeyen, atıldığı tüm maceralardan yüzünün akıyla çıkan usta bir dedektiftir aynı zamanda. Lüpen, yeteneklerinden o kadar emindir ki, düştüğü en zor anlarda bile soğukkanlılığını yitirmez. Her şeyin bittiği, kaybetmeye ramak kalınan ölüm-kalım anlarında bile o, zafer çığlığını hep muhafaza eder.

"Saat Sekizi Çaldı" adlı bu macerasında Lüpen, amcasının zoruyla evlenen güzel bir kadının kötü kaderini değiştirmek için gözünü budaktan sakınmayarak yine maceradan maceraya sürüklenir, ama bu kez kötü kaderini değiştirmeye çalıştığı güzel kadın Hortense Daniel de eşlik eder ona. Lüpen güzel kadını elde etmek için, üç ay içinde sekiz tane vakayı çözme sözünü vermiştir kadına. Anlaşma gereği tam üç ay sonra, sekiz tane vaka çözüldüğünde ve Halingre Şatosu'nun saati sekizi çaldığında da Hortense, kendini Arsen Lüpen'e teslim edecektir.
Vakalar zorlu, failler karanlık, zaman dardır. Birinde, yirmi yıl önce işlenen bir cinayet söz konusudur. Diğerinde ise, yeğenini öldürmekle suçlanan ve giyotine gitmesine saatler kalan bir adam; en önemlisi de Hortense'ın dokuz yıl önce bir broşu çalınmıştır ve bunun da failinin bulunması gerekmektedir. Olaylar üst üste geldikçe umutlar tükenir, sabır sınırları zorlanır, beklentiler artar, ancak Lüpen'in her zaman için alternatif bir planı vardır.

Arsen Lüpen, çok kısa bir sürede bu kadar çok vakayı çözerek güzeller güzeli Hortense'a sahip olmayı başaracak mı? Yoksa bazılarımızın Lüpen'in yetenekleri konusunda hala şüpheleri mi var?
(Arka Kapak)
Evekitap > Edebiyat > Aşk Roman ve Öyküleri
9,90 7,92 TL
%20
Skandal

Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.