Analog Tümdevre Tasarımı - H. Hakan Kuntman - Birsen Yayınevi - Elektrik - Elektronik Mühendisliği - 20,00 TL | Evekitap
Giriş
Sepetim

Analog Tümdevre Tasarımı

Analog tümdevre yapı blogları, günümüzde, elektronik devre tasarımının vazgeçilmez ve önemli bir yapı grubunu oluşturmaktadır. Analog tümdevre yapı blokları gittikçe yaygınlaşan bir şekilde dijital devrelerle iç içe girmekte ve iki yapı grubu aynı teknolojiyle birada imal edilmekte, bu da gerek tümdevre gerekse cihaz bazında daha fazla yer kazanılması ve boyutların daha küçülmesi anlamına gelmektedir. Bütün bunlar dikkate alınırsa, elektroniğin ayrık devre çağından beri süregelen analog devre teknolojisinin, sayısal sistemlerin yaygınlaşmasına ve büyük üstünlükler sağlamalarına rağmen, günümüzde de önemini kaybetmeyeceği ve elektronik dünyasının vazgeçilmez bir yapı grubu olarak kendini göstereceği açıktır.
(Önsöz'den)
Evekitap > Akademik > Elektrik - Elektronik Mühendisliği
Kitaba Özel Alışveriş Kulübü

Türkiye'nin kitaba özel ilk ve tek fırsat alışveriş sitesi Evekitap üyelerine her gün farklı fırsatlar sunuyor. Evekitap ile yeni kütüphanenizi toplamaya hazır mısınız?

Zaten Üyeyim
Kayıt Ol Fırsatları Yakala
  • Soyad
  • Şifre

Fabrikod tarafından geliştirilmiştir.